Landelijk EreD BV

PSV
16-10
PEC Zwolle
Feyenoord
16-10
RKC Waalwijk
Go Ahead Eagles
16-10
Heracles Almelo
Heerenveen sc
16-10
Ajax afc
Fortuna Sittard
16-10
Cambuur Leeuwarden

Landelijk 2e D BV

Koninklijke HFC
16-10
Scheveningen
Noordwijk
16-10
Rijnsburgse Boys
HHC Hardenberg
16-10
Spakenburg
IJsselmeervogels
16-10
Sparta
TEC
16-10
Treffers De
ASWH
16-10
Quick Boys
AFC
16-10
Volendam FC
Katwijk
16-10
GVVV
Excelsior M
16-10
Kozakken Boys

Landelijk 3e D ZA

Harkemase Boys
16-10
VVSB
VVOG
16-10
Ter Leede
ACV
16-10
Sportlust '46
GOES
16-10
Excelsior '31
DOVO
16-10
DVS '33
Sparta Nijkerk
16-10
Hoek HSV
Lisse FC
16-10
Barendrecht
Ajax afc
16-10
Staphorst
ODIN '59
16-10
SteDoCo

Landelijk HA ZA

Capelle
16-10
Spijkenisse
Gravenzande FC
16-10
Achilles Veen
Rijnvogels FC
16-10
DUNO D
Scherpenzeel
16-10
Jodan Boys De
ARC
16-10
Feyenoord SC
Rijsoord
16-10
Zwaluwen V
Smitshoek
16-10
DHSC
Achilles '29
16-10
Poortugaal SV

West 2 1A ZA

WV-HEDW
16-10
Zwaluwen '30
Die Haghe
16-10
Voorschoten '97
Nootdorp
16-10
BOL
Valken '68
16-10
Monnickendam
ZOB
16-10
VELO
Argon
16-10
Honselersdijk
Forum Sport
16-10
AFC

West 2 1B ZA

Terneuzense Boys
16-10
Heerjansdam
Oranje Wit
16-10
Kloetinge
SHO
16-10
BVCB
Nieuwenhoorn
16-10
RVVH
Nieuw Lekkerland
16-10
Heinenoord
Papendrecht
16-10
Neptunus-Schiebroek
XerxesDZB
16-10
Brielle vv

Zuid 1 1C ZA

Nivo Sparta
16-10
Roda '46
GRC 14
16-10
WNC
Huizen
16-10
SVL
Woudenberg
16-10
Zuidvogels
Sliedrecht
16-10
LRC
Bilt FC De
16-10
Almkerk
Breukelen FC
16-10
Montfoort SV'19

West 2 2C ZA

DSO
16-10
Nispen Van
RCL
16-10
Westlandia
Soccer Boys
16-10
Werve Te
SVC 08
16-10
DoCoS
Kagia
16-10
Vitesse Delft
Berkel
16-10
HVC '10

West 2 2D ZA

CWO
16-10
Pelikaan
Alexandria '66
16-10
Sparta
Strijen
16-10
Hellevoetsluis
Charlois SV
16-10
SVS Capelle
Rozenburg
16-10
DCV
Spirit
16-10
Deltasport
CION
16-10
Binnenmaas FC

Zuid 1 2E ZA

Yerseke
16-10
Walcheren
DBGC
16-10
Serooskerke
Axel FC
16-10
Heer Arendskerke 's
Bruse Boys
16-10
Arnemuiden
SSV '65
16-10
MZC 11
NSVV
16-10
Oostkapelle/Domburg ST
Meeuwen
16-10
VVGZ

Zuid 1 2F ZA

Arkel
16-10
Wieldrecht
GJS
16-10
Zwerver De
Sleeuwijk
16-10
Heukelum
Roda Boys/Bommelerwaard
16-10
Wilhelmina '26
Woudrichem
16-10
EBOH
Tricht
16-10
Drechtstreek
Altena
16-10
SVW

West 2 3A ZA

Sporting Leiden
16-10
Aarlanderveen
Nieuwkoop
16-10
Lugdunum
CVC Reeuwijk
16-10
Blauw Zwart
Be Fair
16-10
Alphia
Gouda
16-10
VVC FC
TAVV
16-10
Oudewater
VVSB
16-10
Oegstgeest

West 2 3B ZA

Schipluiden VV
16-10
Verburch
SKILLZ Wateringse Veld SSA
AFG
Duindorp SV
KMD
16-10
LYRA
DUNO
16-10
Naaldwijk
DSVP
16-10
Ariston '80
Loosduinen
16-10
Monster SC
Quick Steps
16-10
DWO

Zuid 1 3B ZA

Krabbendijke
16-10
NOAD '67
Duiveland
16-10
Zwaluwe
WHS
16-10
Kapelle
ZSC '62
16-10
SEOLTO
Kogelvangers
16-10
Tholense Boys
Klundert
16-10
Halsteren
Fendert De
16-10
Prinsenland VV

West 2 3C ZA

OVV
16-10
Leonidas
Rijnmond/Hoogvliet Sport
16-10
VFC
DVO '32
16-10
Zuidland
Vierpolders
16-10
HBSS
Vlotbrug FC
16-10
Kethel Spaland
MVV '27
16-10
GHVV '13
Botlek SC
16-10
VDL

Zuid 1 3C ZA

Lekkerkerk
AFG
Streefkerk
Alblasserdam
16-10
Perkouw
Schoonhoven
16-10
Ameide
Dubbeldam
16-10
Dilettant
VVAC
16-10
Hardinxveld
Meerkerk
16-10
Alblas De
Groot Ammers
16-10
DFC

West 2 3D ZA

Zwarte Pijl
16-10
Oud Beijerland
LMO
16-10
VVOR
Gravendeel 's
16-10
SSS
Groote Lindt
16-10
Den Bommel
Nieuwerkerk
16-10
IJsselmonde FC
Jonge Spartaan De
16-10
BZC/Zuiderpark
Zwervers IJVV De
16-10
Rhoon

West 2 4D ZA

Buytenpark SVO
16-10
BSC '68
Ommoord SV
16-10
CKC
Excelsior R
16-10
Groeneweg
Zoetermeer FC
AFG
Hillegersberg
Banlieue FC
16-10
SDV
Zestienhoven
16-10
Swift Boys
NOC Kralingen
AFG
TOGB

West 2 4E ZA

Haagse Hout
16-10
Semper altius
RAS
16-10
DVC
Vredenburch
16-10
HPSV
Graaf Willem II/VAC
16-10
OLIVEO
KSD-Marine
16-10
REMO
HDV
16-10
SEV
Celeritas
16-10
Ster De Den Haag

West 2 4F ZA

BMT
16-10
GDA
MSV '71
16-10
HMSH
Toofan
16-10
Houtwijk SV
VCS
16-10
Maasdijk
GSC/ESDO
16-10
ODB
Erasmus
16-10
Quintus
PGS-VOGEL
16-10
Wanica Star

West 2 4G ZA

Egelantier Boys De
16-10
Excelsior '20
Hermes-DVS
16-10
HWD
Rotterdam United
16-10
PPSC
Victoria '04
16-10
Pernis vv
SVV
16-10
VOB
Maense
16-10
AGE

West 2 4H ZA

WCR
16-10
Goudswaardse Boys
ZBVH
16-10
GOZ
Hekelingen
16-10
Piershil
SCO '63
16-10
TransvaliaZW
Simonshaven
16-10
Zinkwegse Boys
Overmaas
16-10
NBSVV
Bolnes
16-10
DRL

West 2 4I ZA

Stellendam
16-10
SNS
Abbenbroek
16-10
WFB
Flakkee
16-10
Melissant
Herkingen '55
16-10
NTVV
DVV '09
16-10
Zwartewaal
OFB
16-10
OHVV
FIOS
16-10
Rockanje

Landelijk HA ZO

TOGB
16-10
Alphense Boys

Landelijk HB ZO

OJC Rosmalen
16-10
Nuenen

West 2 2D ZO

Wilhelmus
16-10
RKDEO